Türkiye'nin En Güncel Yazılımları Yetkinyazılımda

Hakkımızda

Yetkin Yazılım olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için 2020 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Sektördeki deneyimimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz.


Hazır yazılım alanında geniş bir yelpaze sunuyoruz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel yazılım çözümleri sunuyoruz. PHP scriptler, nakliye scriptleri, temizlik scriptleri, restoran scriptleri, çilingir scriptleri, oto kurtarma scriptleri, web tasarım scriptleri, e-ticaret scriptleri, hosting scriptleri, domain scriptleri, müşteri yönetimi scriptleri, fatura scriptleri, rezervasyon scriptleri, otel scriptleri gibi birçok alanda hizmet veriyoruz.


Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızın yanı sıra, müşterilerimiz için logo paketleri, e-ticaret paketleri, kurumsal paketler, SEO paketleri gibi farklı hizmetler de sunmaktayız. Amacımız, müşterilerimizin işlerini daha kolay hale getirmek, onların başarılarına katkıda bulunmaktır.


Siz de yetkin yazılım olarak sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, iletişim sayfamızda yer alan bilgilerle bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siteniz Kurmak İçin Yardıma Mı İhtiyacınız?